Recitační soutěž 2024

31.01.2024 16:09

Tradičně, jako každý rok, jsme uspořádali v závěru prvního pololetí školního roku 2023/2024 recitační soutěž. Letos se jí zúčastnilo celkem 20 dětí, které jsme rozdělili do dvou kategorií. V první kategorii nám recitovali žáci 1. - 3. ročníku a ve druhé žáci 4. a 5. ročníku.

Všichni nominovaní žáci se velmi snažili a podali vynikající výkon. Poslechli jsme si verše známých i méně známých autorů, např. Petra Maděry, Jiřího Žáčka, Miloše Kratochvíla, Jiřího Suchého, Jana Hostáně aj. Rozhodování nebylo vůbec jednoduché, ale nakonec se porota dohodla na tomto pořadí:

Kategorie mladší žáci: 1. - 3. třída

1. místo - Amálie Vokřálová

2. místo - Anna Brhlová

3. místo - Kristýna Vokřálová

Kategorie starší žáci: 4., 5. třída

1. místo - Jakub Novosad

2. místo - Patrik Doleček

3. místo - Daniel Matyáš