Prodloužení vánočních prázdnin

15.12.2020 12:52

Vážení rodiče,

z důvodu nepříznivé situace probíhající epidemie nemoci Covid -19  stanovuje MŠMT dny  21. a  22. 12. 2020 jako volné dny. V těchto dnech  nebude probíhat distanční výuka. 

Dětem se prodlouží vánoční prázdniny. Do školy půjdou naposledy 18. prosince. Původně měla škola trvat až do úterý 22. prosince. Dva dny prázdnin navíc nazvalo Ministerstvo školství jako „Dny boje proti covidu“. 

 

Vážení rodiče,

jménem všech pracovníků Základní školy Lidečko Vám srdečně přeji klidné prožití vánočních svátků a všechno nejlepší po celý nový rok 2021

Mgr. Alena Lišková, ředitelka školy

 

Dětem se prodlouží vánoční prázdniny. Do školy půjdou naposled 18. prosince. Původně měla škola trvat až do úterý 22. prosince. Dva dny prázdnin navíc nazvalo Ministerstvo školství jako „Dny boje proti covidu“. Rodiče si na tyto dva dny budou moci vzít ošetřovné.