Pasování na čtenáře

21.10.2021 12:13

Dne 18. října proběhlo v místní knihovně  Slavnostní pasování na čtenáře. Druhá třída, která vzhledem k epidemiologickým opatřením nemohla v minulém školním roce absolvovat tuto již tradiční akci, se jí účastnila dodatečně nyní. Děti se seznámily s prostředím knihovny, plnily nejrůznější úkoly a trénovaly abecedu.  Předvedly, jak se za první rok ve škole naučily krásně číst.  Poté složily "panu králi" čtenářský slib a byly pasovány na čtenáře. Na památku obdržely knihu s věnováním. Zábavné dopoledne ukončené bohatým občerstvením si žáci moc užili. Děkujeme tímto panu starostovi Vojtěchu Ryzovi za roli krále a především paní Ludmile Vichtorové, která celý program pečlivě připravila.

Mgr. Lenka Kozlová

 

Fotogalerie

Pasování_na_čtenáře II. tř..docx (458802)