Maškarní karneval v družině

10.02.2020 09:50

    V pátek 7. 2. 2020 proběhl v naší družině již každoroční maškarní karneval. 

    Maškarní karneval jsme začali krátkou přehlídkou masek. Děti si přinesly opravdu nádherné kostýmy. Pokračovali jsme hrou, kterou mají děti moc rády a proto ji hrajeme na každém našem karnevalu - židličková . Poté náš program vyplnil kouzelník . Vojta si nachystal převlek kouzelníka i s kouzly . Děti se poté rozdělily do dvou družstev a soupeřily proti sobě ve stavění komínu z kostek a také přenášení míčku na lžičce.

    Každý správný karneval, se neobejde bez diskotéky a sladkostí - tohle samožřejmě nechybělo ani na našem karnevalu. 

Děti si karneval moc užily.

Zádrapová Dominika vychovatelka ŠD

Více fotek ve složce fotografie( www.zslidecko.cz/fotografie/#! )