Beseda s Policií ČR

01.11.2022 21:08
Ve čtvrtek 20. 1. 2022 nás navštíví Policie ČR. Cílem setkání bude seznámit děti s problematikou jejich osobní bezpečnosti ve vztahu k neznámým osobám a předmětům a jiným nebezpečím, která dětem hrozí. Beseda bude také směřovat k  bezpečnosti v silničním provozu a vzájemném chování mezi sebou.  Děti si připomenou čísla integrovaného záchranného systému. Závěrem si prohlédnou neprůstřelnou vestu, uniformu a pouta.
 

V úterý 1. 11. 2022 měli žáci 1.-5. ročníku besedu s Policií ČR. Cílem setkání bylo nejen přiblížit dětem toto povolání, ale hlavně děti seznámit s problematikou jejich osobní bezpečnosti ve vztahu k neznámým osobám, předmětům a jiným nebezpečím, která dětem hrozí. Beseda byla zaměřena také na bezpečnost v silničním provozu, především při jízdě na kole. Žáci si připomněli čísla integrovaného záchranného systému, prohlédli si policejní oděv i uniformu.