Výukové materiály a digitální učební materiály

V rámci realizace projektu bylo našim úkolem vytvořit celkem 480 vzdělávacích materiálů, na jejich realizaci se podílo 5 vyučujících.

Vytvořené výukové materiály a digitální učební materiály sdílejí všichni učitelé naší základní školy. Zájemci z jiných škol mohou požádat o zaslání vybraného materiálu na adrese školy zslidecko@entrum.cz.

Seznam vytvořených materiálů naleznete pod jednotlivými odkazy.

Šablona č.   I/2   Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti  (sada 1, sada 2)

Šablona č.  II/2   Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji výuky cizích jazyků (sada 1, sada2)

Šablona č. III/2   Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT (sada A1, sada A2, sada A3, sada B1, sada B2, sada B3, sada C1, sada C2, sada C3)

Šablona č. IV/2  Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji matematické gramotnosti žáků základní školy (sada 1, sada 2)